Uniforma znacka.png

СЕЛЕКЦИЈА КАНДИДАТА ЗА УПИС У СРЕДЊУ СТРУЧНУ ВОЈНУ ШКОЛУ У ЈУНУ МЕСЕЦУ

30. 05. 2020

1.     Реализација пријемног испита у Средњу стручну војну школу реализоваће се дана 08. 06. 2020. године:

-     кандидати у пратњи родитеља/старатеља јаваљју се у 07.30 часова на адресу Хумска 22 Београд (северна страна стадиона ФК Партизан);

-      ток селекције:

ü провера физичке способности;

ü тест из математике и

ü тест из физике.

2.   Тестирању приступају сва лица која нису оставрила потребан број бодова за упис у Школу, при чему кандидати приступају оном делу теста из кога није остварен потребан број бодова.

3.   Тесту приступају сва заинтересовани кандидати и кандидати обавештени од стране Школе.

4.   Кандидати су обавези да приликом јављања на пријемни испит у Средњу стручну војну школу са собом понесу: ђачку кљижицу, прибор за писање, потврду изабраног лекара да могу приступити провери физичке способности, спортску опрему.

5.   Дана 09. 06. и 10. 06. 2020. године кандидати ће приступити лекарским прегледим и хедоници.