Поштовани професори и ученици,

На Платгформи Google Clasroom, отворен је налог за сваког наставника на којем ће моћи да поставља материјал (предавања, вежбе, контролне задатке, ....) а ученици да исти преузимају уз помоћ приступног кода који се налази на сајту школе, падајућем менију УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ и подменијима разреда, односно предмета.

Наставници ће за сваки наставни час како је планирано по распореду постављати материјал и обављати интеракцију на ученицима.

Предметни наставници који реализују наставу из војних предмета чији је садржај декларисан као СТРОГО ПОВЕРЉИВО своје садржаје ће постављати на Платформи за учење на даљину Школе националне одбране.

Разредне старешине ће у комуникацији са ученицима спроводити контролу преузимања постављених материјала.