IMG-adda3b64cee4f388ca778482ad86bd71-V.jpg

Двадесет година чланства делегације Републике Србије у CISMA

10. 05. 2023

Дана 9. маја 2023. године, а поводом обележавања 20 година чланства делегације Републике Србије у CISMA, организован је спортски сусрет, на којем су учешће узели ученици Средње стручне војне школе 1300 каплара, у дисциплини џудо.

Богданка Чанковић, ученица 52. класе ваздухопловно-техничког смера, Емилија Павловић, ученица 50. класе смера ратно ваздухопловство и противваздухопловна одбрана, и Милан Димитријевић, ученик 51. класе ваздухопловно-техничког смера, остварили су одличне резултате и окитили се знамењима са овог сусрета.

Богданка Чанковић је освојила 1. место, а Емилија Павловић 2. место у категорији преко 70 kg. Богданка је освојила златну медаљу, а Емилија сребрну. Ученик Милан Димитријевић освојио је 3. место у категорији до 78 kg и окитио се бронзаном медаљом.

Честитамо нашим ученицима и желимо им много среће на наредним такмичењима, где ће поново бранити остварене резултате и представљати нашу школу.