promocija_vodnika_8_1666365061_800x534.jpg

OБАВЕШТЕЊЕ О ПРИЈЕМНОМ ИСПИТУ ЗА УПИС У ШКОЛУ

21. 05. 2024

Драги кандидати и поштовани родитељи-старатељи,

Обавештавамо вас да ће пријемни испит (провера физичке способности и провера знања из математике и физике) за упис у Средњу стручну војну школу „1300 каплара” у школској 2024/2025. години бити реализован у Интернату Средње стручне војне школе „1300 каплара” на адреси Хумска 22, Београд, дана 23. маја 2024. године у времену од 07.30 до 16.00 часова.

Пријемном испиту приступају кандидати који су успешно прошли психолошку и медицинско-здравствену процену за упис у Средњу стручну војну школу „1300 каплара”.

Списак кандидата који приступају пријемном испиту можете погледати ОВДЕ.

Кандидати са собом на пријемни испит морају понети следеће:

важећи документ са овереном фотографијом кандидата (ђачка књижица, лична карта, пасош),

потврду од изабраног лекара (не старију од 10 дана) да је кандидат здравствено способан за проверу физичке способности, образац потврде можете преузети ОВДЕ,

сагласност родитеља–старатеља за фотографисање и снимање кандидата током процеса селекције, образац сагласности можете преузети ОВДЕ,

потребну спортску опрему (патике, тренерка – шорц, мајица),

потребан школски прибор за проверу знања из математике и физике.

Кандидати на пријемни испит долазе у пратњи родитеља-старатеља.

Кандидати се отпуштају кући само у присуству родитеља-старатеља.

Увид у тестове можете остварити у суботу, 25. маја 2024. године, у Интернату Средње стручне војне школе „1300 каплара” (Хумска 22, Београд) у времену од 10.00 до 12.00 часова. Кандидати заинтересовани за увид у тестове долазе у пратњи родитеља-старатеља.

Кандидати који не испуне критеријуме провере физичке способности не упућују се на проверу знања из математике и физике.

За сва остала питања можете се информисати позивањем на број телефона у Средњој стручној војној школи „1300 каплара”: 011/3603-634 или путем електронске поште ssvs@mod.gov.rs.

Свим кандидатима желимо пуно успеха на пријемном испиту!

Срећно!