1665315411417.jpg

ОДЛИЧАН ПОЧЕТАК СЕЗОНЕ У СТРЕЉАШТВУ УЧЕНИКА СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ВОЈНЕ ШКОЛЕ „1300 КАПЛАРА“

09. 10. 2022

У суботу, 8. октобра 2022. године, одржано је прво коло Купа и Лиге Београд у стрељани стрељачког клуба „Нови Београд – Ушће“, на којем су наступали ученици Средње стручне војне школе „1300 каплара“.

Ученица 52. класе Јована Станковић, освојила је прво место у категорији кадета у дисциплини ваздушни пиштољ, а ученица 51. класе Јована Милошевић, у категорији млађих јуниорки у истој дисциплини, освојила је друго место.

На самом почетку сезоне у стрељаштву и такмичења која тек предстоје у Купу Београда и Купу Србије у стрељаштву, наши такмичари су врхунски стартовали, освојивши једну златну и једну сребрну медаљу.

Наредно такмичење на којем ће стрелци Средње стручне војне школе „1300 каплара“ учествовати је прво коло Купа Србије у стрељаштву, које ће бити одржано 15. октобра у Нишу.