NV1

НАШ ВОЈНИК - НАШ ХЕРОЈ

05. 10. 2021

Дана 5. октобра 2021. године са почетком у 10:00 часова у Војном музеју на Калемегдану ученици Средње стручне војне школе "1300 каплара" присуствовали су свечаном потписивању уговора о пројекту под називом "НАШ ВОЈНИК - НАШ ЈУНАК". У присуству  потпредседника Владе Републике Србије и министра одбране, господина др Небојше Стефановића и првог потпредседника Владе Републике Србије и министра просвете, науке и технолошког развоја, господина Бранка Ружића, извршена је подела поклона ученицима других школа, као и разговор са њима.

На самом крају свечаног потписивања уговора, ученицима су се обратили присутни министри из Владе Републике Србије са жељом да се наведеним пројектом постигне одређени циљ, као и да се награде најбољи радови из области српског језика, музике и ликовне културе.

.

Свим ученицима који учествују на горенаведеном пројекту желимо много дружења, среће и успеха.

ЖИВЕЛА ВОЈСКА СРБИЈЕ!

ЖИВЕЛА СРБИЈА!