ucionica 55.jpg

ОТВОРЕНА ВРАТА

20. 02. 2021

Средња стручна војна школа "1300-каплара" и ове године наставља акцију „Отворена врата“ током трајања конкурса за упис нове генерације ученика.

Акција „Отворена врата“ омогућава да сви заинтересовани, сами или у присуству својих родитеља или старатеља, посете нашу школу и упознају се са животом и радом школе, собама, учионицама, спортским теренима и свим активностима којима се учении баве током школовања.

У разговору са нашим наставницима, психологом и ученицима могуће је сазнати све битне информације у вези са селекцијом, наставним палновима и програмима и активностима који их очекују током школовања.

Средња стручна војна школа "1300-каплара" отвараће своја врата свим заинтересованима сваке суботе у периоду од 09.00 до 11.00 часова до завршетка конкурса.

Акција ће се одржавати у интернату школе, на адреси Хумска 22 у Београду.

Подсећамо да је конкурс за упис у Средњу стручну војну школу "1300-каплара" траје до 31. 03. 2021. године.