1703597270067_500x375.jpg

НОВОГОДИШЊИ КОНЦЕРТ УЧЕНИКА СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ВОЈНЕ ШКОЛЕ "1300 КАПЛАРА" И ВОЈНЕ ГИМНАЗИЈА

26. 12. 2023

Дана 26. 12. 2023. године одржан је новогодишњи концерт у биоскопској сали школске зграде Војне гимназије и Средње стручне војне школе „1300 каплара“, који су припремили ученици ових школа.

Талентовани ђаци су показали своје умеће у рецитовању, певању и игрању.

Музичка секција двеју школа, састављена од оркестра и певача, извела је етно и популарне нумере, које су допринеле празничној атмосфери, а фолклорна секција се представила официрским колом и шумадијским играма.

Концерту су присуствовали чланови колегијума Војне академије, на челу са пуковником проф. др Срђаном Благојевићем, руководство школа, професори и ученици.

Овим концертом школе су на пригодан начин обележиле крај календарске године и првог полугодишта.