olia-gozha-J4kK8b9Fgj8-unsplash.jpg

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА ЗА УПИС У СРЕДЊУ СТРУЧНУ ВОЈНУ ШКОЛУ "1300 КАПЛАРА"

24. 06. 2022

Поштовани,

Коначну листу кандидата изабраних за школовање у Средњу стручну војну школу „1300 каплара“, према оствареном рангу, можете погледати ОВДЕ.

Примедбе на прелиминарну листу могу се поднети до понедељка 27. јуна 2022. године Средњој стручној војној школи „1300 каплара“. Кандидати којима примедбе на прелиминарну ранг листу не буду прихваћене имају право другостепене жалбе начелнику Војне академије.

Први родитељски састанак биће реализован 02. јула 2022. године са почетком у 13.00 часова (у школској згради Средње стручне војне школе „1300 каплара“, улица Петра Чајковског 2, Сењак, 11 000 Београд) за родитеље кандидата који су задовољили све критеријуме према Коначној листи из ове информације и који су рангирани до 70места.

Родитељском састанку присуствује само родитељ/старатељ који закључује уговор. Потребно је понети прибор за писање – хемијску оловку, личну исправу и доказ да је ученик завршио школску годину (ђачка књижица, копија сведочанства, потврда/уверење од школе да је ученик успешно завршио школску 2021/2022. годину).

Такође, уколико неко од родитеља није у могућности да буде присутан на родитељском састанку, потребно је да правовременo упути имејл на адресу школе: ssvs@mod.gov.rs