Gradsko prvenstvo 11.jpg

Градско првенство у Стрељаштву 2020. године

09. 10. 2020

У стрељачком клубу "Нови Београд - Ушће" на Новом Београду, 08. 10. 2020. године одржано је школско градско такмичење средњих и основних школа у стрељаштву.

Ученици Средње стручне војне школе остварили су запажене резултате.

Мушка екипа, састава ученик млађи водник Николић Михајло, 48. класа, ученик млађи водник Мицковић Андрија, 48. класа и ученик разводник Гавриловић Јован, 50. класа, освојила је друго место у екипном пласману.

Женска екипа, састава ученица млађи водник Славковић Неда, 48. класа, ученица млађи водник Стајков Ана, 48. класа и ученица десетар Петровић Катарина, 49. класа, освојила је треће место у екипном пласману.

За овакав успех ученика Средње стручне војне школе на градском такмичењу у стрељаштву заслужан је вођа екипе заставник I класе Ђорђевић Ненад.