Strelci 2_449x400.jpg

Стрелци Средње стручне војне школе „1300 каплара“ успешно започели такмичарску сезону

24. 11. 2023

Ученици Средње стручне војне школе „1300 каплара“ на првом овогодишњем школском такмичењу у стрељаштву заузевши друго место у екипном пласману синоћ су успешно започели такмичарску сезону.

Овај завидан резултат, најмлађи стрелци остварили су у конкуренцији тридесет школа чиме су достојно репрезентовали своју школу и Војну академију.

Предвођени заставником Ненадом Ђорђевићем за екипу школе наступали су ученици Лука Милошевић, Стефан Батаковић и Алекса Стојковић.

Јучерашње првенство Београда у стрељаштву за ученике средњих школа одржано је у стрељани Стрељачког клуба „Нови Београд – Ушће“ у организацији Београдске асоцијације за школски спорт.