tempFileForShare_20211229-122522_145x180.jpg

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА

02. 05. 2023

Драги кандидати, поштовани родитељи и старатељи,

Прелиминарну ранг листу кандидата за упис у Средњу стручну војну школу „1300 каплара“ у школску 2023/2024. годину, можете погледати ОВДЕ.

Сви кандиндати који се налазе на прелиминарној ранг листи биће упућени на други део селекције.

Друга фаза селекције (психолошка и медицинско-здравствена процена) биће реализована у периоду од 8. до 16. маја 2023. године према следећем:

• за Регионални центар Министарства одбране Београд, Крагујевац и Ваљево у ВМЦ Карабурма;
  • за Регионални центар Министарства одбране Ниш, у Војној болници Ниш и
  • за Регионални центар Министарства одбране Нови Сад, у Војној болници Нови Сад.

Подаци о тачним терминима и другим детаљима везаним за приступање другој фази селекције (психолошка и медицинско-здравствена процена) биће објављени на интернет страници Средње стручне војне школе „1300 каплара” у посебној објави.