header_2015_new.jpg

Видео конференција Форума европских средњих војних школа

04. 06. 2020

Под окриљем Европског колеџа за безбедност и одбрану (ESDC -  European Security and Defence College) одржана је видео конференција Форума европских средњих војних школа (EUMSSF – European Union of Military Secondary Schools Forum).

Циљеве и задатке школовања ученика Средње стручне војне школе представио је потпуковник мр Дарко Јанковић, дипл. инж.

На поменутој конференцији разматране су и могућности за даље унапређење сарадње на пољу средњошколског војног образовања.

Средња стручна војна школа користи прилику овим путем да се European Union of Military Secondary Schools Forum захвали за позив и учеђе на поменутој конференцији са надом да ће и Средња стручна војна школа узети активно учешће у Union of Military Secondary Schools Forum.