Upis.png

РАСПОРЕД ТЕСТИРАЊА КАНДИДАТА

07. 05. 2020

Тестирање кандидата за упис у Средњу стручну војну школу реализоваће се 14. 05. и 15. 05. 2020. у интернату, улица Хумска 22, Београд, код партизановог стадиона.

Тестирање ће се реализовати према следећем редоследу:

• дана 14. 05. 2020. године: РЦ МО Нови Сад, РЦ МО Крагујевац и РЦ МО Београд;
  • дана 15. 05. 2020. године: РЦ МО Ваљево и РЦ МО Ниш.

Кандидати који испуњавају услове јавиће се у Средњу стручну војну школу у наведене дане до 08.00 часова.

У списковима кандидата, поред имена и презима, налази се и Регионални центар Министарства одбране из којег кандидати долазе.

За селекцију неопходно је да кандидати прибаве потврду да су способни и да могу приступити физичкој провери. Потврду могу прибавити код изабраног лекара.

За реализацију тестирања, кандидати морају припремити и са собом понети индетификациони документ (ђачку књижицу са овереном фотографијом), прибор за писање и цртање и спортску опрему.