Upis.png

РЕЗУЛТАТИ ТЕСТИРАЊА ЗА УПИС У СРЕДЊУ СТРУЧНУ ВОЈНУ ШКОЛУ

15. 05. 2020

Резултате тестирања кандидате по данима за упис у Војну гимназију можете погледати у секцији УПИС/Ррезултати тестирања.

Резултати тестирања 14. 05. 2020. године.

Резултати тестирања 15. 05. 2020. године.

Резултати тестирања 17. 05. 2020. године.

Сви кандидати који желе да погледају своје радове могу у пратњи родитеља (старатеља) доћи у интернат Средње стручне војне школе у недељу 17. маја од 09.00 до 11.00 часова.

Средња стручна војна школа донела је одлуку да због ванредног стања у Републици Србији и немогућности индивидуалних тренинга, кандидатима који нису савладали проверу физичких способности, омогући додатни термин за реализацују пријемног испита.

Време реализације, правовремено ће бити објављено на сајту Средње стручне војне школе.

Кандидати који желе поново да приступе тестирању, потребно je да се обрате Средњој стручној војној школи путем mail-a: ssvs@mod.gov.rs.